10916.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Vízparti táj, 1901. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 18×29,5 cm