10985.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, feltehetően részben Rauscher Lajos művei: 25 db egyedi rajz és rézkarc, XIX. sz. vége v. XX. sz. eleje, részben sérült, klf. méretekben