Available
Add to cart Remove
10820.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Rembrandt van Rijn (1606-1669) után: Vak Tóbiás. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, XX. sz. végi nyomat a Hatvany Lajos hagyatékból, 16,5x13 cm