Number of items: 793

Lakner László (1936-): Illusztráció Iszaak Babel Lovashadsereg c. művéhez, 1962. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 1962. Üvegezett fakeretben. 18,5x12 cm. Lakner László életművének első nagy korszaka az 1950-es évek végén kibontakozó szürnaturalizmus volt, amely egészen az 1960-as évek elejéig tartott. Ekkor készült az árverésünkön szereplő műve is. Rendkívül korai munka, becses gyűjtői ritkaság! / László Lakner (1936-): Illustration (Iszaak Babel), 1962. Oil on board. Signed lower right: Lakner 1962. Framed. 18,5x12 cm
10000.

Lakner László (1936-): Illusztráció Iszaak Babel Lovashadsereg c. művéhez, 1962. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 1962. Üvegezett fakeretben. 18,5x12 cm. Lakner László életművének első nagy korszaka az 1950-es évek végén kibontakozó szürnaturalizmus volt, amely egészen az 1960-as évek elejéig tartott. Ekkor készült az árverésünkön szereplő műve is. Rendkívül korai munka, becses gyűjtői rit...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 000 HUF
777,20
857,14
Minimum bid:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
Bartl József (1932-2013): Csendélet, 1970-es évek. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Bartl. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 80x80 cm. Üvegezett fakeretben
10001.

Available for bidding
240 000 HUF
621,76
685,71
Minimum bid:
240 000 HUF
240 000 280 000 320 000
10002.

Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 1/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta. Gyűjtői ritkaság, a 30 számozott példányból az első! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 1/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic pe...

Available for bidding
42 000 HUF
108,81
120,00
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
10003.

Available for bidding
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Jankovics Marcell (1941-2021): Jelenet Az ember tragédiája c. 2011-es animációs filmből. JM eredeti rajza. Ceruza, pausz. autográf feljegyzéséve 33x30 cm
10004.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10005.

Available for bidding
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
10006.

Available for bidding
80 000 HUF
207,25
228,57
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
10007.

Available for bidding
38 000 HUF
98,45
108,57
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
10008.

Available for bidding
360 000 HUF
932,64
1 028,57
Minimum bid:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
10009.

Available for bidding
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Barcsay Jenő (1900-1988): Emlék (rózsaszín-barna). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 32,5×37 cm.
10010.

Available for bidding
46 000 HUF
119,17
131,43
Minimum bid:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
10011.

Available for bidding
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events