Available
Add to cart Remove
10059.
478. Online Auction sale of the unsold lots
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet, 1938. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 21,5×30,5 cm