Available
Add to cart Remove
10133.
478. Online Auction sale of the unsold lots
17 000 HUF
44,04 EUR, 48,57 USD
Bak Péter (1950-): Erdő patakkal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x50 cm