10143. 478. Online Auction sale of the unsold lots Paintings and graphics
26 000 HUF
0 HUF
Barta Mária (1897-1969): Szív és keresztek. Kollázs, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 12,5x18,5 cm
Photo of the item taken by : nk