10041.
478. Online Auction sale of the unsold lots
120 000 HUF
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm