Available
Add to cart Remove
10130.
478. Online Auction sale of the unsold lots
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Bóka Dezső (1935-): Halászok a szemesi kikötőben (Balaton), 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 39x60 cm.