10137.
478. Online Auction sale of the unsold lots
16 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Orfeo. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén egészen apró foltokkal. Üvegezett fakeretben, 49,5x31 cm