10171.
478. Online Auction sale of the unsold lots
6 000 HUF
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Züzü olvas. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I), jelzés paszpartu által takarva, 24x20 cm