Available
Add to cart Remove
10174.
478. Online Auction sale of the unsold lots
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Városképek (Prága), absztrakt kompozíciók, stb. Klf. technikák (filctoll, ceruza, stb.) papír, mindegyik jelzett, 29,5x21 cm körüli méretekben