Available
Add to cart Remove
10263.
478. Online Auction sale of the unsold lots
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Gy. Molnár István (1933-2010): Utcarészlet (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Apró elszíneződéssel. Kartonra kasírozva, körbevágva. 20,5x28,5 cm