Available
Add to cart Remove
10012.
478. Online Auction sale of the unsold lots
100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.