10605.
478. Online Auction sale of the unsold lots
5 000 HUF
Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanumányok. Ceruza, papír. Egyik jelzett és datált (Rauscher 1862). Jelzés nélküli rajz lapszéli apró sérülésekkel. 22,5x29 és 47x37,5 cm