Available
Add to cart Remove
10616.
478. Online Auction sale of the unsold lots
26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán töredékes régi kiállítási raglappal, 40x58 cm