Available
Add to cart Remove
10635.
478. Online Auction sale of the unsold lots
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Sinkó János (1949-): Térkompozíció, 1976. Lito-ofszet, papír, jelzett, próbanyomat II., 25x27 cm. Sarkaiban kissé sérült.