https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Paintings and graphics

Number of items: 793

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm
1
10207.

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
56,99
EUR
,
62,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Feszt László, ifj. (1957-): "A mágus". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10208.

Feszt László, ifj. (1957-): "A mágus". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,25
EUR
,
15,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.
1
10209.

Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
72,54
EUR
,
80,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm
1
10210.

Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
1
10211.

Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
160 000 HUF
414,51
EUR
,
457,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm
1
10212.

Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
1
10213.

Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
42 000 HUF
108,81
EUR
,
120,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Forray Nóry (1968-): Díszes társaság. Akril, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x70 cm
1
10214.

Forray Nóry (1968-): Díszes társaság. Akril, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x70 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
34 000 HUF
88,08
EUR
,
97,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA II/VI számozással, 29×29 cm
1
10215.

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA II/VI számozással, 29×29 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Emeric Fehér / Fehér Imre (1904-1966) Paris, Senfer. Rézkarc, papír, jelzett 20x12 cm Üvegezett keretben
1
10216.

Emeric Fehér / Fehér Imre (1904-1966) Paris, Senfer. Rézkarc, papír, jelzett 20x12 cm Üvegezett keretben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×24 cm
1
10217.

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
41,45
EUR
,
45,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x28,5 cm
1
10218.

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x28,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
18 000 HUF
46,63
EUR
,
51,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 478


Viewing: 18 November - 21 November


Item pickup: from 25 November


Deadline for payment: 6 December


Pay-off: from 11 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment