Number of items: 793

Hornyánszky Gyula (1924-1995): Színes formák. Olaj, vászon, jelezve balra fent, feltekerve, 64x88 cm.
10303.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Hamza Tibor (1908-1972): Utcarészlet (Eger?). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, kissé szakadt, 54×37 cm
10304.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hamza Tibor (1908-1972): Felhők felett. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, törésnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 35×50 cm
10305.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40), ca. 32,5x22 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 32,5x21, cm.
10306.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Halász István (-): 24x36. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 23,5x16 cm
10307.

Available for bidding
9 000 HUF
23,32
25,71
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hajdú Béla (működött 1930-40 körül): Női akt, 1943. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 66×49 cm
10308.

Available for bidding
30 000 HUF
77,72
85,71
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Hermann Zoltán (-): Lány madárral. Olaj, farost. Jelzett. Apró sérülésekkel. 30x40 cm
10309.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Iván Szilárd (1912-1988): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán paszpartuzás nyomaival, 19,5×30 cm
10310.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben és gyümölcskosárral. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x35 cm
10311.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Jelent női félakttal. Rézkarc, papír, Jelzett a karcon. Foltos. 22x22 cm
10312.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10313.

Available for bidding
9 500 HUF
24,61
27,14
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
10314.

Available for bidding
2 600 HUF
6,74
7,43
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events