Number of items: 793

10448.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10449.

Available for bidding
22 000 HUF
56,99
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Maksai János (1954-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült fakeretben, 70x50 cm.
10450.

Available for bidding
19 000 HUF
49,22
54,29
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Mester Béla (1950-): Romantikus vízpart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41x60 cm
10451.

Available for bidding
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Mester Béla (1950-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x31 cm
10452.

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10453.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10454.

Available for bidding
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10455.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10456.

Available for bidding
9 000 HUF
23,32
25,71
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm
10457.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
10458.

Available for bidding
65 000 HUF
168,39
185,71
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
10459.

Available for bidding
65 000 HUF
168,39
185,71
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events