Number of items: 793

Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10652.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
24,61
27,14
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
10653.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
10654.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10655.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10656.

Available for bidding
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szalay Miklós (1972-): Fejesek, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 12,5x8 cm
10657.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 8, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10658.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Szalay S. Zoltán (-). Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
10659.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szalay S. Zoltán (-). Őszi hangulat. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
10660.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szabó Lajos (1927-1995): Folyóparton. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkével és autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
10661.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10662.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10663.

Available for bidding
11 000 HUF
28,50
31,43
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events