Number of items: 793

10688.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10689.

Available for bidding
22 000 HUF
56,99
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10690.

Available for bidding
28 000 HUF
72,54
80,00
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10691.

Available for bidding
40 000 HUF
103,63
114,29
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
10692.

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm.
10693.

Available for bidding
34 000 HUF
88,08
97,14
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm
10694.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szőnyi István (1894-1960): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 8×10 cm
10695.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Szemethy Imre (1945-): Földosztás az ópusztaszeri Árpád emlékműnél. Rézkarc, papír. Jelzett, 30x39 cm
10696.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szilvássy Margit (1898-1977): Virág csendélet. Olaj, vászon, bl: Szilvásy 955. 50x60 cm, keretezett
10697.

Available for bidding
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
10698.

Available for bidding
95 000 HUF
246,11
271,43
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100
10699.

Available for bidding
48 000 HUF
124,35
137,14
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events