Number of items: 793

Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10761.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
113,99
125,71
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Vladár László (1958-): Édesanyja portréja. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x15 cm
10762.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vincze Lajos (1914-2002): Dunakanyar Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 29,5x18 cm
10763.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Tommy Vig (1938-): Kereszteződések (crossroads). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 28x38 cm
10764.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Veszely Ferenc (1945-): Vizes lap. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10765.

Available for bidding
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Várnagy Ildikó (1944-): Lények (cím nélkül). Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10766.

Available for bidding
9 000 HUF
23,32
25,71
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki hajók (Balaton), 1955. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 32×47 cm
10767.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki kikötő (Balaton), 1955. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 35×46 cm
10768.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 18×19 cm
10769.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tommy Vig (1938-): Bal lábbal keltem (big foot). Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 50x68x13 cm
10770.

Available for bidding
9 500 HUF
24,61
27,14
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
10771.

Available for bidding
3 400 HUF
8,81
9,71
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Váci András (1928-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat II. pecséttel, 33,5×20 cm
10772.

Available for bidding
3 400 HUF
8,81
9,71
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events