Available for bidding
16519.
478. Online auction
Photo
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
3 000 HUF
1929 Art deco hölgy divatos frizurával és gyöngy nyaklánccal, ceruzával és szárazpecséttel jelzett, színezett fotó Szendzik Üllői úti (Bp.) műterméből. Korabeli, üvegezett, sérült fakeretben. 15x11 cm
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |