Photo Number of items: 519
2715088
16012
478
Photo
Other collectibles
Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész emlékére - és az ő nyomán -, fotórealisztikus stílusban, vászonra készült olajfestmény fotó másolata, 15x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
2715087
16013
478
Photo
Other collectibles
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2643441
16014
478
Photo
Other collectibles
cca 1929 Somogy megyei asszonyok, Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából (írógéppel) feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 22,5x16,8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2697743
16015
478
Photo
Other collectibles
cca 1979 Marinkay István veszprémi fotóművész hagyatékából 7 db vintage fotó (aktok), jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 9x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 600 3 000 3 600
3262509
16016
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): Aranybánya reggel. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3262501
16017
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): Két alak. Fotó, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3262503
16018
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29,5x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3262506
16019
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): De profundis. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29,5x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3262499
16020
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3247943
16021
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): Révész- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett,40x28 cm kiállítás pecséttel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3247941
16022
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): Kéz és forma- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett,40x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3247939
16023
478
Photo
Other collectibles
G. Szántó András (1937-2002): Hőkezelő- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett, 28x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035