Photo

Number of items: 519

1966 Sziklai Dezső sajtófotója a Nemzetközi Karaván és Camping Szövetség eseményérőll, MTI fotó, 27x18 cm
16493.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1966 Fényes Tamás sajtófotója az Országos Korányi TBC Intézetről, MTI fotó, 20x25 cm
16494.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1967 Fehérváry Ferenc sajtófotója a vendéglátóipari kombinátról, MTI fotó, 20x24 cm
16495.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1966 Vigovszki Ferenc sajtófotója Lengyel József kitüntetéséről, MTI fotó, 26x18 cm
16496.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hölgyeket, lányokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 32 db, változó méretben és állapotban
16497.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1967 Bojkor József sajtófotója a Hotel Kapos szállodáról, MTI fotó, 20x24 cm
16498.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1966 Percze Lajos sajtófotója a Fővárosi Gázművekről, MTI fotó, 20x25 cm
16499.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1967 Bara István sajtófotója a Láng Gépgyárról, MTI fotó, 26x18 cm
16500.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1966 Vigovszki Ferenc sajtófotója Fock Jenőről, MTI fotó, 20x24 cm
16501.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1930 Vasutas csoportkép kartonon 24x18 cm
16502.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1932 Szállodás és Vendéglős Szakiskola évzáró vizsgája, fotó, 18×24 cm
16503.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1865 Magyar Akadémiai Album. A Magyar Tudományos Akadémia ünnepélyes megnyitásának emlékéül. Pest, Schrecker Ignác fényképészeti műterme (Bécs, Reiffenstein és Rösch-ny.) Benne 1 db azonosítandó (nem megfelelő névnél szereplő) fotóval, egyébként üres. Aranyozott egészbőr-kötésben, sérült, viseltes állapotban, a borítón hiányzó plakettel és fémveretekkel, helyenként szakadt lapokkal, "B. Mednyánszky Dénes ajándéka" bélyegzéssel, ex libris-szel.
16504.

1865 Magyar Akadémiai Album. A Magyar Tudományos Akadémia ünnepélyes megnyitásának emlékéül. Pest, Schrecker Ignác fényképészeti műterme (Bécs, Reiffenstein és Rösch-ny.) Benne 1 db azonosítandó (nem megfelelő névnél szereplő) fotóval, egyébként üres. Aranyozott egészbőr-kötésben, sérült, viseltes állapotban, a borítón hiányzó plakettel és fémveretekkel, helyenként szakadt lapokkal, "B. Mednyánszk...

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events