https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Art-ceramics
Number of items: 204
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
3177654
11246
478
0
4200
Art-ceramics
Other collectibles
1
Retro német virágmintás váza, pattogzással, m: 23 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 200 HUF
3177659
11247
478
0
4200
Art-ceramics
Other collectibles
1
Retro osztrák design váza, applikációkkal, jelzett, m: 19 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 200 HUF
3177671
11248
478
0
4200
Art-ceramics
Other collectibles
1
Olasz retro design váza. Jelzett, kis kopással, m: 32,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 200 HUF
3177632
11249
478
0
4800
Art-ceramics
Other collectibles
1
Miskakancsó, Mezőtúr, mázkopással, m: 24,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
3159317
11250
478
0
1000
Art-ceramics
Other collectibles
1
Homolya kerámia 2 darab tárgy: Anya gyermekével és gyertyatartó. Jelzett, gyertyatartó füle sérült, d: 13,5-15 cm
Starting price:
1 000 HUF
3161256
11251
478
0
4400
Art-ceramics
Other collectibles
1
Hölgy kosárral. Lengyel kerámia kép, fa lapra applikálva, figura h: 31,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 400 HUF
3161215
11252
478
0
4000
Art-ceramics
Other collectibles
1
Iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
3177620
11253
478
0
3600
Art-ceramics
Other collectibles
1
Csorgatott mázas iparművész kínáló. Jelzet, kopással, d: 20 cm, m: 5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
3161248
11254
478
0
3600
Art-ceramics
Other collectibles
1
Furulyázó juhász, mázas kerámia plakett, kis mázsérüléssel, 21x21 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
3231223
11255
478
0
3000
Art-ceramics
Other collectibles
1
Józsa János Korond, madaras falitál, kézzel festett mázas cserép , jelzett, minimális lepattanással, d: 28 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
3241968
11256
478
0
4800
Art-ceramics
Other collectibles
1
6 darab iparművészeti bögre, fa tartó, bögre m: 8 cm, teljes m: 31 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
3194465
11258
478
0
2800
Art-ceramics
Other collectibles
1
cca 1930/40, Hódmezővásárhely 4 darab kerámia, mázhibákkal, d: 19-21 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
Auction 478
Viewing: 18 November - 21 November
Item pickup: from 25 November
Deadline for payment: 6 December
Pay-off: from 11 December
Events
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment