Glass-objects Number of items: 329
3258133
11780
478
30000
Glass-objects
Other collectibles
cca 1980, Moser Karlsbad "Splendid" kristály váza. Aranyozott peremmel. Jelzett (MK), kopással. m: 43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
2867225
11781
478
240000
Glass-objects
Other collectibles
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
240 000 HUF
240 000 280 000 320 000
2937662
11782
478
100000
Glass-objects
Other collectibles
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3258143
11783
478
Glass-objects
Other collectibles
Zwack 3 darab ritka palack: Gránit Allash Kümmel Liqueur, Barack párlat, Eckau Kümmel, jó állapotban, címkével, m: 15-21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
24 000 28 000 32 000
2659635
11784
478
Glass-objects
Other collectibles
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3256443
11785
478
Glass-objects
Other collectibles
Csehszlovák köszörült üveg petróleumlámpa, jelzett, búrával, m: 37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
2373098
11786
478
11000
Glass-objects
Other collectibles
Antik talpas üveg pohár, 2 db. Kézzel festett virág dekorral, formába öntött. Egyik talpán csorbult. M: 17,5 cm / Antique glass, 2 pcs, hand painted, one of the damaged at the bottom {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
2996439
11787
478
11000
Glass-objects
Other collectibles
Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3214143
11788
478
Glass-objects
Other collectibles
Murano design üvegváza, arany- és ezüstlemezekkel burkolt díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 42,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3200235
11789
478
11000
Glass-objects
Other collectibles
Antik cseh kristály kupa, anyagában színezett kék üveg, aranyszínű festéssel, fém talpon, m: 19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3200240
11790
478
11000
Glass-objects
Other collectibles
Antik cseh kristály kupa, zöld színezésű, aranyszínű festéssel, ezüstözött fém talpon, m: 21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3255813
11791
478
Glass-objects
Other collectibles
Dekantáló, rajta ezüstözött fém golyó, és azokba kapaszkodó emberpár lezáróval, m: 32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
11 000 13 000 15 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035