41313.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Transylvania
1 200 HUF
1915 Nagyvárad, Oradea; Bémer tér és Szigligeti színház, villamos reklámokkal, EMKE kávéház, Adria biztosító. Vasúti levelezőlapárusítás 55. sz. 1915. / square, theatre, tram with advertisements, café, insurance company (kopott sarkak / worn corners)
T2/3