Advertisement Number of items: 261
3270634
16727
479
Advertisement
Other collectibles
Stühmer bonbon, régi Mikulásos csokipapír, kissé viseltes, sérült, két darabban, 28x18,5 cm és 7,5x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 800 2 000 2 400
3271791
16728
479
Advertisement
Other collectibles
cca 1900 Oszt. Magyar Fairbanks társaság Mérleg és gépgyár képes mérleg katalógusa litho címlappal. Hajtva 80 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3271796
16729
479
Advertisement
Other collectibles
1885 Walser Ferenc Budapest vízművi osztály. Képes termék katalógus 72p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3271798
16730
479
Advertisement
Other collectibles
cca 1890 Képes toronyóra katalógus. Joh. Mannhardt. 44p. Egészoldalas és kihajtható illusztrációkkal 44 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3246876
16731
479
4800
Advertisement
Other collectibles
Angol cigaretta-gyűjtőképek, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 48 (Dogs), in album sheets {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
5 000 6 000 7 000
3246869
16732
479
Advertisement
Other collectibles
Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (hajójelvények), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Ships' Badges), in album sheets {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3246861
16733
479
Advertisement
Other collectibles
Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (elsősegély), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (First Aid), in album sheets {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3269731
16734
479
Advertisement
Other collectibles
1950 Nagy Pál ("Davaj") Áruszállító, Küldönc- és boyvállalat reklámlapja {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3268465
16735
479
Advertisement
Other collectibles
Walla József Cementárugyár Részvénytársaság Budapest termékkatalógusa {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3268521
16736
479
24000
Advertisement
Other collectibles
1929 Eternola beszélőgépek árjegyzéke, Eternola Mechanikai Részvénytársaság, Beszélőgépek és Hanglemezek Gyára, illusztrált termékkatalógus {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3268650
16737
479
Advertisement
Other collectibles
Zwack J. és Társai Likőrgyár Budapest fejléces borítékja {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3272405
16738
479
Advertisement
Other collectibles
El Producto 5 Atlas, régi szívaros doboz, 3 db szivarral. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Auction 479 Viewing: 2 December - 5 DecemberItem pickup: from 9 DecemberDeadline for payment: 20 DecemberPay-off: from 7 January
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035