https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 227

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lemezárugyár régi diavetítő, nincs kipróbálva, kopásokkal, m: 16 cm
1
12646.

Lemezárugyár régi diavetítő, nincs kipróbálva, kopásokkal, m: 16 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm
1
12647.

Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
19 000 HUF
49,22
EUR
,
54,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm
1
12648.

Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm
1
12649.

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
62,18
EUR
,
68,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. vége, ütődésnyommal, m: 23,5 cm
1
12650.

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. vége, ütődésnyommal, m: 23,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szecessziós kétágú rézlemez falikar, m: 34 cm
1
12651.

Szecessziós kétágú rézlemez falikar, m: 34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Glar? Margit: Virágoskert. Tűzzománc kép, dekoratív keretben, 14x9 cm, kerettel, 26x22 cm
1
12652.

Glar? Margit: Virágoskert. Tűzzománc kép, dekoratív keretben, 14x9 cm, kerettel, 26x22 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
31,09
EUR
,
34,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barokk stílusú falikar, sárgaréz, virágos és puttófejes díszítéssel, 20. sz. első fele, h: 24,5, m: 20 cm
1
12653.

Barokk stílusú falikar, sárgaréz, virágos és puttófejes díszítéssel, 20. sz. első fele, h: 24,5, m: 20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,25
EUR
,
15,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm
1
12654.

Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 000 HUF
259,07
EUR
,
285,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Thao Wessuwan. Részben patinázott bronz, Thaiföld, XX. sz., m: 32 cm
1
12655.

Thao Wessuwan. Részben patinázott bronz, Thaiföld, XX. sz., m: 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
103,63
EUR
,
114,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm
1
12656.

Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Designer kép. Applikáció, kollázs, rétegelt falemez. Egyedi darab. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12657.

Designer kép. Applikáció, kollázs, rétegelt falemez. Egyedi darab. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
51,81
EUR
,
57,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment