https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 227
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
3137660
12670
479
0
12000
Antique
Other collectibles
1
Keleti állat mintás mokett, fali szőnyeg, 155x280 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3137171
12671
479
0
8000
Antique
Other collectibles
1
Angol barometer, jelzett, fémen kis repedéssel, d: 24,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3089521
12672
479
0
8000
Antique
Other collectibles
1
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3070872
12673
479
0
16000
Antique
Other collectibles
1
Tibeti lámacsengő vadzsrával. Antik tibeti meditációs eszközök, bronz, m: 16 cm, 11x11 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3116872
12674
479
0
32000
Antique
Other collectibles
1
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3118501
12675
479
0
10000
Antique
Other collectibles
1
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3120947
12676
479
0
4800
Antique
Other collectibles
1
Szőttes. cca 19. sz. vége, Észak-Balkán, sérüléssel, cca 160x38 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3120953
12677
479
0
4000
Antique
Other collectibles
1
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2938891
12678
479
0
12000
Antique
Other collectibles
1
2 db ón szakés pohár dobozban plasztikus díszítéssel. Japán XX: sz. eleje d: 8,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3035359
12679
479
0
4800
Antique
Other collectibles
1
Italozók plasztikus figurákat ábrázoló ón dísz tál jelzett d: 27 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
2722586
12680
479
0
3600
Antique
Other collectibles
1
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
2744832
12681
479
0
4600
Antique
Other collectibles
1
Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment