Antique

Number of items: 227

Kínai faragott könyvtámasz, 32x14 cm
12523.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Szecessziós gyufatartó, virágmintákkal, aranyozott réz, 17x10x10 cm
12524.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Marokkói festett fa díszdoboz, 22x11x5 cm
12525.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ikon - Szent Miklós. cca 19. sz. vége, orosz, erősen sérült, 22x18 cm
12526.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Iparművész gyertyatartó, két állítható tartóval, bronz.
12527.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ikon - Pantokrátor Krisztus. Tojástempera, fa, ezüst (Ag) okláddal. 1898-1914, Moszkva, AC mesterjegy, Ivan Sergeyevich Lebedkin felülvizsgálati jegy, jelzett az okládon, jelzett a glórián, 18x14,5 cm
12528.

Available for bidding
30 000 HUF
77,72
85,71
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Kézzel festett 7 részes orosz matrjoska baba szett, egyik darabon jelzett, mindegyik babán más-más klasszikus orosz mesejelenettel festett, m: 18 cm alatt
12529.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Úti ikon - Szent Miklós. Orosz, cca 19. sz. második fele, bronz, modern üvegezett keretben, 10x8 cm
12530.

Available for bidding
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Hírnök szobor. Réz, bronz, cca 20. sz. eleje, Benin, m: 21,5 cm
12531.

Available for bidding
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Réz edény. cca 15-18. sz., feltehetően magyar, vastag réz, d: 33 cm, m: 6,5 cm
12532.

Available for bidding
18 000 HUF
46,63
51,43
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Antik kínai faragott zsírkő ecsettartó, majomfigurákkal, 18x12 cm
12533.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Modern keresztelő készlet, tálcán, kopással, 37x28 cm
12534.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF