Antique Number of items: 227
3265735
12523
479
Antique
Other collectibles
Kínai faragott könyvtámasz, 32x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3268029
12524
479
Antique
Other collectibles
Szecessziós gyufatartó, virágmintákkal, aranyozott réz, 17x10x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3267994
12525
479
Antique
Other collectibles
Marokkói festett fa díszdoboz, 22x11x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3268012
12526
479
Antique
Other collectibles
Ikon - Szent Miklós. cca 19. sz. vége, orosz, erősen sérült, 22x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3267989
12527
479
Antique
Other collectibles
Iparművész gyertyatartó, két állítható tartóval, bronz. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3267965
12528
479
30000
Antique
Other collectibles
Ikon - Pantokrátor Krisztus. Tojástempera, fa, ezüst (Ag) okláddal. 1898-1914, Moszkva, AC mesterjegy, Ivan Sergeyevich Lebedkin felülvizsgálati jegy, jelzett az okládon, jelzett a glórián, 18x14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3267752
12529
479
Antique
Other collectibles
Kézzel festett 7 részes orosz matrjoska baba szett, egyik darabon jelzett, mindegyik babán más-más klasszikus orosz mesejelenettel festett, m: 18 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3267785
12530
479
15000
Antique
Other collectibles
Úti ikon - Szent Miklós. Orosz, cca 19. sz. második fele, bronz, modern üvegezett keretben, 10x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3267540
12531
479
15000
Antique
Other collectibles
Hírnök szobor. Réz, bronz, cca 20. sz. eleje, Benin, m: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3267213
12532
479
Antique
Other collectibles
Réz edény. cca 15-18. sz., feltehetően magyar, vastag réz, d: 33 cm, m: 6,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3268424
12533
479
Antique
Other collectibles
Antik kínai faragott zsírkő ecsettartó, majomfigurákkal, 18x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3268511
12534
479
Antique
Other collectibles
Modern keresztelő készlet, tálcán, kopással, 37x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035