https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 227

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Albert Köhler (AK &amp; Cie) jugendstil tálca, jelzett, kopással, h: 36 cm
1
12598.

Albert Köhler (AK & Cie) jugendstil tálca, jelzett, kopással, h: 36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Antik bronz kétágú neorokokó gyertyatartó. Kopással, 30x35 cm
1
12599.

Antik bronz kétágú neorokokó gyertyatartó. Kopással, 30x35 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 400 HUF
11,40
EUR
,
12,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm
1
12600.

1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
1
12601.

Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 20 cm
1
12602.

Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Antik ezüstözött réz kaviárkínáló, üvegbetétek nélkül, kopással, 31x19x15 cm
1
12603.

Antik ezüstözött réz kaviárkínáló, üvegbetétek nélkül, kopással, 31x19x15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 400 HUF
8,81
EUR
,
9,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
1
12604.

XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
55 000 HUF
142,49
EUR
,
157,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm  ///  "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
1
12605.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyag...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
220 000 HUF
569,95
EUR
,
628,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm.   ///  "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
1
12606.

Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felf...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
62,18
EUR
,
68,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
cca 19. sz. vége, antik japán borotválkozótükör, sérüléssel, pótlással, 26x26 cm
1
12607.

cca 19. sz. vége, antik japán borotválkozótükör, sérüléssel, pótlással, 26x26 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
26 000 HUF
67,36
EUR
,
74,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
1919 Hadifogoly munka. 1919, orosz hadifogságban, faragott fa, h: 71 cm
1
12608.

1919 Hadifogoly munka. 1919, orosz hadifogságban, faragott fa, h: 71 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
14 000 HUF
36,27
EUR
,
40,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Sztereokép néző készülék
1
12609.

Sztereokép néző készülék

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 000 HUF
23,32
EUR
,
25,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment