Budapest 150

Number of items: 25

18345.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
18346.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Budapesti fürdőket bemutató prospektusok, 2 db (egy régebbi, egy modern): Fővárosi gyógyfürdők és gyógyforrások V., kihajtva: 53,5x19,5 cm + Budapest Fürdőváros, 28 p.
18347.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2 db Budapest kalauz: Budapesti tájékoztató. Útikalauz. Bp., 1956, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Fekete-fehér fotókkal, egy kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés. + Budapesti képes térképkalauz. Szerk.: Szöllősi Ernő. Bp., 1957, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötés.
18348.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1871 Buda-Pesti Kalauz a testvérvárosok tervrajzával. Tisztelt vendégeinek ajánlja a szállodatulajdonos Frohner. Berlin, 1871, Kiessling Elek (Ihring &amp; Haberlandt-ny.), XVI+104 p.+ 1 (Pest és Buda térképe, kihajtható) t. Magyar és német nyelven, hirdetésekkel. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
18349.

1871 Buda-Pesti Kalauz a testvérvárosok tervrajzával. Tisztelt vendégeinek ajánlja a szállodatulajdonos Frohner. Berlin, 1871, Kiessling Elek (Ihring & Haberlandt-ny.), XVI+104 p.+ 1 (Pest és Buda térképe, kihajtható) t. Magyar és német nyelven, hirdetésekkel. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, belül a lapok jó állapotban.

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
18350.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A fővárosi autóbusz-közlekedés 100 éve Bp., 2016. BKV. Kiadó kartonált papírkötésben. Papír védőborítóval, CD melléklettel.
18351.

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1900 Bp., Bruck Zsigmond úri és női divatüzletének kirakata, modern nagyítás, 23,5x17,5 cm
18352.

Available for bidding
800 HUF
2,07
2,29
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Lanfranconi Enea által Budapest fővárosnak ajándékozott budapesti történelmi képek jegyzéke. Bp., 1887, Pesti Könyvnyomda Rt., 35+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kis lapszéli szakadással. Ritka!
18353.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
18354.

Budapest templomai sorozat két kötete: Fabó Beáta, Kovács Mária, Mayerné Lendváry Mária, Rosch Gábor: Budapest templomai. VI. kerület. Bp., 2016, Budapesti Városvédő Egyesület. 68 p. A keresztény templomok mellett három zsinagóga is szerepel a könyvben. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Fabó Beáta, Kovács Mária, Mayer László, Mayerné Lendváry Mária, Millisits Máté, Székely...

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18355.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Budapest 1935 Löbl Dávid és Fia 30 + [1]p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, gerincén aranyozott felirattal, papírborító nélkül.
18356.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF