Available for bidding
14268.
479. Online auction
Documents
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 HUF
1933-37 báró Apor István (1915-1969) későbbi jogász, huszárzászlós budapesti egyetemi fényképes leckekönyve, többek közt Angyal Pál, Személyi Kálmán, Viski Illés József, Eckhart Ferenc, Kenéz Béla, Balás Károly, vitéz Moór Gyula és mások autográf aláírásaival, papírfelzettel, okmánybélyegekkel, korabeli vászonkötésben, néhány kevés lapon apró sérülésekkel
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |