Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 406
3186784
31650
479
7500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,07g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3164657
31651
479
Numismatics
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag és bronz emlékérem pár (25,29g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SK1 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3191323
31652
479
Numismatics
Nagy István (1920-2017) 1976. "900 éves a Dukász korona / Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3244584
31653
479
Numismatics
Nagy József 1975. "Nagyerdői Református Templom Debrecen 1975 / In Memoriam Martin Luther King 1929-1968" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~74mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3249455
31654
479
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és bronz emlékérem pár (36,21g/0825/42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH9 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
2112333
31655
479
50000
Numismatics
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washing... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3265508
31656
479
Numismatics
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Hunyadi Mátyás király)" bronz emlékplakett (61x78mm) márványtalapzathoz erősítve (122x92mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3270555
31657
479
60000
Numismatics
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Ady" kétoldalas, öntött bronz plakett (~83-84mm) T:XF / Hungary ND "Endre Ady" two-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Pátzay (~83-84mm) C:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3164774
31658
479
Numismatics
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,21g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3118644
31659
479
Numismatics
Carl Radnitzky (1818-1901) 1871. "Toldy Ferenc MDCCCLXXI / Írói pályája félszáz - éves ünnepére - tisztelői" kétoldalas bronz emlékérem (37mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1871. "Toldy Ferenc MDCCCLXXI / Írói pályája félszáz-éves ünnepére - tisztelői (For the 50th anniversary as a Writer)" double-sided bronze commemorative medallion (37mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3245442
31660
479
Numismatics
Rácz Edit (1936-) ~1970-1980. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" bronz emlékérem (94mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3222375
31661
479
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1924. "Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése" bronz emlékérem (34mm) T:AU patina / Hungary 1924. "The ordination of Archbishop János Csernoch" bronze commemorative medallion. "JOANNES. CARD. CSERNOCH. SEMISAECULO. SACERDOS. MCMXXIV / ESZTERGOM - NOVEMBER 18". Sign.: József Reményi (34mm) C:AU patina HP 4311. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035