Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Gyulai Pál / A gyulai ebédek vendégei Rust Józsefnek 1930" kétoldalas bronz emlékérem (61mm) T:AU kis patina / Hungary 1930. "Pál Gyulai / For József Rust from the guests of the lunches in Gyula 1930" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (61mm) C:AU small patina HP.: 1006.
Berán Lajos (1882-1943) 1906. Plakett a Rókus Kórház bejárata előtt álló Semmelweis Ignác szobor avatásának emlékére, kétoldalas ezüstözött bronz "IGNATION PHILIPP SEMMELWEIS MDCCCXVIII - MDCCCLXV / MEDICO HUNGARO PROF. ARTIS OBSTETR. IN UNIV. BUDAPESTINENSI INDAGATORI INDEFESSO CONSERVATORI MATRUM SIGNUM AERE IN ORBE UNIVERSO COLLECTO POSURENT COLLEGAE BUDAPESTINI MDCCCCVI" (81x51mm) T:AU,XF kiss...
Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / Tura-Tiszteletdíj 1939" bronz díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (63x42mm) T:AU
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban tanúsítvánnyal (32,90g/0.925/40mm) T:AU kis patina
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,94g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS2
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös - Róbert Károly / 650 éves Gyöngyös 1334-1984" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" bronz emlékérem T:UNC,AU Adamo GS3