Várady Lajos (1911-1998) ~1955. "A 450 éves Túri Alma Mater első rektora - Szegedi Kis István" egyoldalas bronz plakett (89x52mm) T:AU hátoldalon ragasztásnyom
Várhelyi György (1942-) 1988. "A. Sz. Makarenko születésének 100. évfordulójára / ...nemcsak alkotó embert, öntudatos állampolgárt, hanem feltétlenül boldog embert kell nevelnünk - Makarenko" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (107mm) T:AU
Veres Gábor (1955-) 2005. "MÉE Celldömölk - 35. Vándorgyűlés / 100 éve született Csúcs Ferenc szobrászművész" Ag és bronz emlékérem pár (33,38g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Veres Gábor (1955-) 2001. "MÉE 31. Vándorgyűlése - Siófok / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete első vándorgyűlése a harmadik évezredben" kétoldalas, peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,73g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Habsburg Birodalom / Bécs 1701. "A pannonhalmi apátság alapításának 700. évfordulójára" Ag emlékérem. "M.I:FVND:&9 8BRIS - MDCCI:CELEB: - VII-SAEC-VII - RVINATI.VII. - RESTAVRATI MNRY - S:M:S:M:P:O:S.B:/ DITANDO IN DEPENSANDO: POST INDOTANDO. - A/ VII - AD/ VII. - PANNONIAE MONTES - I AM - AD SEPTEM SAECLA - LIBERTANT.". Alkotó: Johann Georg Seidlitz (30,53g/39,5mm) T:2- ph., durva fülnyom / Habsb...
Habsburg Birodalom 1740. "Cristoph Burgstaller pozsonyi tanácsos és Susanna Klobuschitzky ezüst lakodalma" jelzetlen Ag emlékérem latin nyelvű felirattal (15,06g/41mm) T:2- ph., forrasztásnyom RR! / Habsburg Monarchy 1740. "Silver wedding of the Bratislava councillor Christoph Burgstaller with Susanne Klobuschitzky" Ag commemorative medallion without hallmark, with Latin inscription. "FOEDERE MART...
Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,37g/26mm) T:XF Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag token (4,37g/26mm) C:XF HTÉ 912var
1859. "Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6." ezüstözött bronz emlékérem (21mm) T:XF,VF erősen kopott ezüstözés