Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 406

1865. "Emlékérem a pesti országgyűlésre" bronz emlékérem "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ", a peremen: "DENK MÜNZE - EMLÉK PÉNZ" (38mm) T:VF,F patina, ph.
31722.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
31723.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1867. "I. FERENCZ JÓSEF - ERZSÉBET KORONÁZTATVA. BUDA-PESTEN. 1867 / MEGÚJULT FÉNNYEL RAGYOG SZENT MÉLTÓSÁGÁBAN" Sn koronázási emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (65mm) T:VF ph. / Hungary 1867. "I. FERENCZ JÓSEF - ERZSÉBET KORONÁZTATVA. BUDA-PESTEN. 1867 / MEGÚJULT FÉNNYEL RAGYOG SZENT MÉLTÓSÁGÁBAN" Sn coronation commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (65mm) C:VF edge error
31724.

Available for bidding
32 000 HUF
82,90
91,43
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (38mm) T:VF ph.
31725.

Available for bidding
4 200 HUF
10,88
12,00
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
31726.

Available for bidding
4 200 HUF
10,88
12,00
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" Sn emlékérem füllel. Szign.:K.S. (33mm) T:XF,VF több ph.
31727.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
~1880. "Magyar Ország Gazdasági Egyesülete" kétoldalas bronz érdemérem, hátoldalán "III. Rendü Polgár Péter 4. sz. ekéjének" gravírozással. Szign.: IDBF. Korabeli, de nem saját, sérült tokban. (46,5mm) T:AU patina
31728.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
31729.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:F,VG ph., lyuk
31730.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF patina / Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV. (Hungarian United Artists)" maker's mark (31mm) C:AU,XF patina
31731.

1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF patina / Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV. (H...

Available for bidding
22 000 HUF
56,99
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32mm) T:VF ph.
31732.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1896. "Millenniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF,VF ph, karc, kis anyaghiba
31733.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF