1865. "Emlékérem a pesti országgyűlésre" bronz emlékérem "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ", a peremen: "DENK MÜNZE - EMLÉK PÉNZ" (38mm) T:VF,F patina, ph.
1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ", "EMLÉK PÉNZ - UNGARISCHE DENK MÜNZE" peremirattal (38mm) T:VF patina, lyuk
1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (38mm) T:VF ph.
1869. "Emlékérem az Országos Lelencház alapítására" ezüstözött bronz emlékérem. "AZ EMBERISÉG ÜDVE LEGYEN VELÜNK. 1869 / EMLÉK AZ ORSZÁGOS LELENCZ HÁZRA - CZÉLJA ELHAGYATOTT GYERMEKEK MEG MENTÉSE ÉS AZ ERÉNY JAVÁRA VALÓ FENNTARTÁSA" (31mm) T:F patina, ph.
1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" Sn emlékérem füllel. Szign.:K.S. (33mm) T:XF,VF több ph.
~1880. "Magyar Ország Gazdasági Egyesülete" kétoldalas bronz érdemérem, hátoldalán "III. Rendü Polgár Péter 4. sz. ekéjének" gravírozással. Szign.: IDBF. Korabeli, de nem saját, sérült tokban. (46,5mm) T:AU patina
1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:F,VG ph., lyuk
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF patina / Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV. (H...