Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 406

1995. "Sándornak a hetvenesnek - Péter, a hatvanas" egyoldalas fém emlékérem (77mm) T:XF
31819.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 HUF
2,07
2,29
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
1996. "Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" jelzetlen Ag emlékérem tanúsítvánnyal (36,60g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31820.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére 896-1996 / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" kétoldalas Ag emlékérem díszlapon (5,37g/0.835/27mm) T:PP, a karton picit sérült
31821.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)
31822.

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP)

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1997. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / XI. Temafila Kecskemét" (2x) aranyozott bronz emlékérem kapszulában, műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) az egyik kapszula sérült
31823.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1997. "Vegeta / Vegeta nyereményakció 19997" aranyozott fém emlékérem (36mm) T:XF (PP)
31824.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1998. "Elisabeth 1837-1898" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP
31825.

Available for bidding
22 000 HUF
56,99
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP)
31826.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
31827.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
31828.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2002. "Zrínyi Miklós 1952-2002" egyoldalas kerámia emlékérem (100mm) T:AU
31829.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2003. "IV. Nemzetközi Konferencia / Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar" öntött bronz emlékérem (82mm) T:XF
31830.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF