Available for bidding
17474.
479. Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
2 800 HUF
Vegyes kotta tétel, 6 db: Vegyes kotta kolligátum, benne: Johann Friedrich Sturm: Buda-Pester Zither-Album. Bp., Rózsavölgyi. A címlapján a Lánchíddal, a háttérben a pesti Dunakorzóval. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal. Czerny-Szendy: A kézügyesség iskolája. Bp., Rozsnyai. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Hajdu Anna-Komjáthy Aladárné -Kassai Mária: Tizenöt könnyű szonáta zongorára. Fünfzen Leichte Sonaten für Klavier. Bp., 1968, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés.; Czövek Erna: Zongoraiskola. Klavierschule 2. Bp., 1969, Editio Musica. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel.; Zongoráskönyv. Zeneiskola III-IV. Triola Kft. A borító elvált a könyvtesttől. Dénes - Kállay - Lányi - Mező: Hegedűiskola I. Bp., 1966., Editio Musica. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.;
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |