Photo Number of items: 581
3121921
16532
479
Photo
Other collectibles
cca 1910 Gevaert papirok, L. Gevaert & Cie R. T., igazgató: Hackl Károly. Fotópapír-mintakatalógus, különböző papírokra (Blue Star, Ridax, Orthobrom) előhívott képekkel, 16x11,5 cm méretben, össz. 16 db. Kissé viseltes egészvászon-kötésű albumban, sérülésekkel, a lapokon tollas bejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3031375
16533
479
15000
Photo
Other collectibles
1931 Los Angeles, Szent István Hall alapkőletételének fotója, üvegezett modern keretben, nagyméretű. Rajta Láni Mátyás plébánossal is. Huddleston Photo Co. L.A. felvétele, a fotón szakadással, az egyik alsó sarkán hiánnyal, 25x65 cm, keret: 46x77 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
2969319
16534
479
Photo
Other collectibles
cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3268600
16535
479
Photo
Other collectibles
cca 1910-1920 Bányatiszt portréja, kartonra kasírozott fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, sarkán törésnyom, 15×11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3269551
16536
479
Photo
Other collectibles
cca 1910-1920 Kalapos hölgy portréja, keményhátú fotó Koller tanár utódai műterméből, 18,5×14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3267183
16537
479
Photo
Other collectibles
cca 1920-1930 Békéscsaba, M. Kir. Államvasutak járműjavító műhelyének dolgozói gőzmozdonnyal, kartonra kasírozott fotó Weisz Sándor békéscsabai fényképész műterméből, kissé viseltes, 15x10 cm (karton: 22x17 cm) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3265729
16538
479
Photo
Other collectibles
cca 1930 Társasági vacsora, Pobuda Alfréd (1876 - 1942) budapesti fotóriporter hagyatékából pecséttel jelzett 2 db fotó, sérülésekkel, 17,5×23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3266517
16539
479
Photo
Other collectibles
cca 1938 Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Vénusz), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3266519
16540
479
Photo
Other collectibles
cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3266525
16541
479
Photo
Other collectibles
1952 Umbo (eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980)) német fotóriporter felvétele (Önarckép), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, a néhai FOTÓ újság (1954-1989) archívumából, 21x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3267576
16542
479
Photo
Other collectibles
1920 Hölgy könyvekkel, portréfotó Angelo Vilmos császár úti műterméből, kartonra kasírozott, aláírt fotó, 23×16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3267755
16543
479
Photo
Other collectibles
cca 1900 Kirándulók emlékmű előtt, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 25,5×18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035