Photo

Number of items: 582

Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
16096.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1964 Weöres Sándor portréja, hátoldalán Vattay Elemér pecséttel jelzett fotója, 17x11 cm
16097.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1960 Sztálin fotója, gyűrődéssel, 11,5x9,5 cm
16098.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1983 Gyarmathy Tihamér és Csorba Győző, Gyarmathy a Pécsi Galériában rendezett kiállításán, hátoldalán Szokolai István pecséttel jelzett fotója és részletesen feliratozva, 14x18 cm
16099.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1960-1990 Uesiba Morihei (1883-1969) harcművész, az aikidó megalapítója, fotó, felületén törésnyomok, 18×13 cm
16100.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1978 Miháltz Pál portréja, hátoldalán G. Fábri Zsuzsa pecséttel jelzett fotója, 18x13 cm
16101.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1929 Fedák Sári (1879-1955) színésznő a "Szökik az asszony" című darabban, feliratozott, pecséttel jelzett fotó Angelo budapesti műterméből, 22×14,5 cm
16102.

Available for bidding
22 000 HUF
56,99
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
1968 Huszár Klára (1919-2010) operarendező Deplhiben, 2 db fotó, felirattal, 14,5×10,5 és 18×13 cm
16103.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1900 Báró Barkóczy gyerekek, 2 db keményhátú fotó Koller Károly budapesti műterméből, 21×11 cm
16104.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Botond Györgyi műkorcsolyázó a Városligetben, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 23,5×16 cm
16105.

Available for bidding
11 000 HUF
28,50
31,43
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
cca 1960-1970 16 db fotó írókról, művészekről (Tamási Ervin, Jancsó Adrienn, Létai Vera, stb.), vegyes méretben, némelyik sérüléssel
16106.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Heltai Jenő, született Herzl Eugen (1871-1957) Kossuth-díjas író, költő, újságíró, producer, dramaturg, Herzl Tivadar unokatestvére betegágyán felesége Gách Lilla színésznővel. fotó. 18x13 cm
16107.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF