Printed Materials Number of items: 380
3272679
17891
479
Printed Materials
Other collectibles
1928 Az Esztergomi Borászati Egylet Rt. 50-ik üzletévi zárszámadásai. ersztrgom, 1928. Laiszky. 44p. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3233113
17892
479
Printed Materials
Other collectibles
1929 Hasznos olvasmányok I. évf. 1. sz. (induló szám), 1929. márc. 3. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső, Kaszás Béla. Bp., Révai-ny., 16 p. Tűzött papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3142500
17893
479
Printed Materials
Other collectibles
1929 Szombathely, házirend a város tulajdonát képező házakban karton, hajtva 21x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3266694
17894
479
Printed Materials
Other collectibles
1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 51 db száma: 52. évf. 1-8., 10-52. sz. (egy szám híján teljes évfolyam). Vegyes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3210983
17895
479
Printed Materials
Other collectibles
1935 Becsüld meg a trágyát! Tudnivalók az istállótárgya helyes kezeléséről, a "Jó Gazda" Önművelő sorozata 1. szám, 25p {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3189969
17896
479
Printed Materials
Other collectibles
1927 Est lapok futballnaptára az 1927. évi futballszezónra. Magyar bajnoki és nemzetközi mérkőzések felrorolása. 4 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3250240
17897
479
Printed Materials
Other collectibles
1927 "Magyar Ujság: A királykérdés története és kulisszatitkai" cikkgyűjtemény a Lázár József szerkesztette újság által közölt cikksorozatból, 1927. jan. 9.,11-16, 18-23,25-30., feb. 1-2.,4-6. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3266832
17898
479
Printed Materials
Other collectibles
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3244634
17899
479
Printed Materials
Other collectibles
1927 Mezőtúr és vidéke. 43. évf. 48. Borbély Gyula, 8 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3242101
17900
479
Printed Materials
Other collectibles
1928 A Képes Pesti hírlap képes melléklete. Teljes évfolyam két kötetben, korabeli, aranyozott félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3251110
17901
479
Printed Materials
Other collectibles
1929 A jugoszláviai magyar kisebbség petíciója a Népszövetségnek az oktatási törvénnyel kapcsolatban 15 + 2 p. Kissé sérült papírborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3249022
17902
479
Printed Materials
Other collectibles
1929-1936 Tündérvásár képes gyermeklap 18 db vegyes száma, szerk.: Margit néni, változó állapotban, közte több sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035