Printed Materials

Number of items: 380

cca 1930 Lehrplan und Satzungen derl Lehr- und Versuchanstalt für Braurer in München. - Sörfőzők oktatási tananyaga 28 p / Brewery educational program
17915.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1930 Der Studium an der Fakultät für Brauerei der Technischen Hochschule München in Weihenstephan - Sörfőző képzés bemutató anyag 8 p / Brewery educational program
17916.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1930 Emlékkönyv rajzokkal
17917.

cca 1930 Emlékkönyv rajzokkal

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10 db magyar írókat ábrázoló nyomat, 14x10 cm
17918.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1930Polish Ocean Lines Gdynia-America Line M/S Batory menükártya
17919.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1930-1960 Régi színes erotikus nyomatok, 25 db nyomat, félvászon-kötésben, kopott borítóval, 22x19 cm és 18x16 cm közötti méretben, könyv: 34x25x1,5 cm
17920.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1930-1960 Régi színes erotikus nyomatok, 25 db nyomat, félvászon-kötésben, kopott borítóval, 17x21 cm és 22x18 cm közötti méretben, könyv: 31x23x1 cm
17921.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1930 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Irredenta emlékkiadvány, fekete-fehér és színes képekkel, Dr. Légrády Ottó, a Pesti Hírlap főszerkesztője bevezető írásával. Kiadói tűzött papírkötés, (2)+150 p. Eredeti, sérült kiadói kartontokban.
17922.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1930-1935 "Emlékezzünk Nagy-Magyarországról!", a Pesti Hírlap kiadványa, fekete-fehér képekkel, 44 p. + 1933 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1933. máj. 21. száma, a címlapon Endresz György, a "Justice for Hungary" pilótája
17923.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kis papírrégiség tétel, benne néhány okmánybélyeges okmány ca 1930-1968, meghívók, bizonyítvány, foto repro
17924.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
17925.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1930. márc. 2-i száma, Horthy Miklós kormányzóságának 10. évfordulója alkalmából vele kapcsolatos képekkel és írásokkal, kissé viseltes, a tűzéstől részben különvált címlappal, 52 p.
17926.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF