Scout Number of items: 11
3266139
16964
479
Scout
Other collectibles
1936-1937 A Magyar Cserkész c. folyóirat kb. 20 db száma egybekötve. Szerk.: Sztrilich Pál. Márton Lajos, Sebők Imre és mások illusztrációival. Kartonált papírkötésben, kissé viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3267589
16965
479
Scout
Other collectibles
Márton Lajos (1891-1953): Reisinger Jenő cserkészkönyvtárából (ex libris), 1928. Klisé, papír, jelzett a klisén, 18,5x15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3272581
16966
479
Scout
Other collectibles
Gyökössy Endre: Táboroznak a plaotai cserkészek. Regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én.,Singer és Wolfner. 3. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3267122
16967
479
2200
Scout
Other collectibles
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések eredeti fényképfelvételekkel. Bp., 1990, Népszava. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3265880
16968
479
Scout
Other collectibles
cca 1925-1946 Cserkész fotók, 10 db + Magyar Cserkészszövetség tisztviselőjének igazolványa (fénykép nélkül), Márton Dezső ügyvezető elnök aláírásával + "I. cserkész kerületi verseny" alkalmi bélyegzés kivágáson {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3213781
16969
479
Scout
Other collectibles
Járjuk a vizet! A vízisport és víziélet könyve. Szerkesztette a Magyar Cserkész Szövetség Országos vízi-vezetőtiszti testülete. 1941, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3213709
16970
479
Scout
Other collectibles
Gábor Jenő: Cserkészháború. Bp., Győző Andor. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3213774
16971
479
Scout
Other collectibles
Ernest Thompson Seton: Rolf. Egy cserkész kalandjai a magános indiánnal és a skokum kutyával. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3151292
16972
479
400
Scout
Other collectibles
Éry Emil (1893-1976) a Magyar Cserkészszövetség Országos parancsnokának ex librise könyvben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
2745308
16973
479
Scout
Other collectibles
Cserkész réz fokos, Hungária felirattal. fa nyéllel. h: 53,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3043898
16974
479
Scout
Other collectibles
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Lipovniczky Pál, hírszolgálat vezető aláírt portréja Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, Head of the news agency Pal Lipovniczky. Pencil drawing 20x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035