Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 138
3029519
12813
479
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
2966684
12814
479
90000
Other collectibles
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉ... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3049220
12815
479
180000
Other collectibles
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
2657996
12816
479
75000
Other collectibles
Jelzés nélkül: Polgár Rózsa (Kossuth-díjas magyar textilművész) édesapja büsztje. (Polgár László akadémikus.) Öntött bronz, márványtalapzaton. m: 40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
3202835
12817
479
Other collectibles
Cony Kailer: Szent Szűz Jézussal, Dombornyomott réz lemez. fa alapon 30x43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3222317
12818
479
Other collectibles
Férfi és nő. Faragott fa szobor 26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3222744
12819
479
Other collectibles
Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3222407
12820
479
Other collectibles
Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, öntöttvas szobor, irizáló mázzal. jelzés nélkül, m: 30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3222221
12821
479
Other collectibles
Gyermek bárányokkal, bronzírozott gipsz, m: 23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3222199
12822
479
4400
Other collectibles
Akt. Ón szobor, jelzés nélkül, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3225826
12823
479
Other collectibles
Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3228349
12824
479
Other collectibles
Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035