https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 138

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Wagner büszt. Fa szobor, jelzett a hátoldalon "IC", m: 37 cm
1
12825.

Wagner büszt. Fa szobor, jelzett a hátoldalon "IC", m: 37 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
41,45
EUR
,
45,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Gyenes Tamás (1920-1963): Szerelmespár. Festett gipsz, 1963, jelzett, m: 24,5 cm
1
12826.

Gyenes Tamás (1920-1963): Szerelmespár. Festett gipsz, 1963, jelzett, m: 24,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm
1
12827.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
65 000 HUF
168,39
EUR
,
185,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.
1
12828.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
220 000 HUF
569,95
EUR
,
628,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.
1
12829.

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163....

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
180 000 HUF
466,32
EUR
,
514,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Fej figura figuratív afrikai keményfa faragás 14 cm
1
12830.

Fej figura figuratív afrikai keményfa faragás 14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm
1
12831.

Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Korsót cipelő pár figuratív afrikai keményfa faragások, egyik sérült 18, 23 cm
1
12832.

Korsót cipelő pár figuratív afrikai keményfa faragások, egyik sérült 18, 23 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Afrikai fali dísz, relief figuratív afrikai keményfa faragás 50 cm
1
12833.

Afrikai fali dísz, relief figuratív afrikai keményfa faragás 50 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Afrikai fali dísz, figuratív afrikai keményfa faragás kis sérüléssel 30 cm
1
12834.

Afrikai fali dísz, figuratív afrikai keményfa faragás kis sérüléssel 30 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sokalakos figuratív afrikai keményfa faragás, töréssel 32 cm
1
12835.

Sokalakos figuratív afrikai keményfa faragás, töréssel 32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Johannes Fischedick (német 1908-1984): Olvasó gyermekpár. Terrakotta, jelzés nélkül, m: 18,5 cm
1
12836.

Johannes Fischedick (német 1908-1984): Olvasó gyermekpár. Terrakotta, jelzés nélkül, m: 18,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
16,84
EUR
,
18,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment