Watches Number of items: 103
3226719
12915
479
Watches
Other collectibles
Meibin női karóra, kövekkel és gyöngyház számlappal, fém szíjjal, új állapotban d: 31 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3226820
12916
479
Watches
Other collectibles
Felesütős óraszerkezet és néhány óra alkatrész, javításra {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3248216
12917
479
28000
Watches
Other collectibles
cca 1900. Junghans asztali óra, működik, zeneszerkezete az "Egyszer esik esztendőbe' Vízkereszt..." kezdetű népdal dallamát üti, jelzett, kopással, m: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3249193
12918
479
48000
Watches
Other collectibles
Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Feltehetőleg elemcserére szorul. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3204366
12919
479
Watches
Other collectibles
3 db vintage stílusú falióra kvarc szerkezettel 11-21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3006594
12920
479
140000
Watches
Other collectibles
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock ... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
3242877
12921
479
70000
Watches
Other collectibles
Kandallóóra. Nagy méretű, ló szoborral díszítéssel Franciaország, XIX. sz. Ingajáratos, felesütős, Kis repedéssel. sz 65 cm, m: 60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3247905
12922
479
Watches
Other collectibles
Geneva férfi és női karóra, kvarc, fém szíjjal, szép állapotban, díszdobozban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3265981
12923
479
Watches
Other collectibles
André Philippe Quartz férfi karóra, bőr szíjjal, kissé karcos Magyar Posta fém dísztokban 25x45 mm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3265044
12924
479
Watches
Other collectibles
Férfi és női karóra szett. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3264535
12925
479
Watches
Other collectibles
Parasztóra, plasztikus, festett madár illusztrációval. Faragott fa. inga járatos, Öntöttvas súllyal 21x26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3264541
12926
479
Watches
Other collectibles
Kis méretű falióra faragott madár alakos. 20 cm, Öntöttvas súllyal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035